kadikoy evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyatbagcilar evden eve nakliyat

facebook-button twitter_button youtube_button

Diamond Sports Interior
Louisville Slugger Interior

NFCC

1992 Louisville Slugger/NSCA Division III All-Region Teams

Mid-Atlantic | Central | Midwest | West


Mid-Atlantic Region First Team
Pos. Player School
P Tasha Thomas Mary Washington
C Vanessa Lenoir William Paterson
1B Jeanne Hengemuhle Trenton State
2B Lori Lubieski Trenton State
3B Michele Carlson Trenton State
SS Janet Domino Trenton State
OF Margie Acker Trenton State
OF Melissa Compari Glassboro State
OF Cheryl Bullock Kean
DP Tina Rivera Kean
AL Lois Fyfe Montclair State
AL Dina Desimini William Paterson
Second Team
Pos. Player School
P Melanie Walker Glassboro State
C Amy Umberger Mary Washington
1B Laura Kelly Glassboro State
2B Jenn Flinn Montclair State
3B Cherie Pizzano Kean
SS Tracy Burhart Kean
AL Laura Poland Kean
AL Michelle Ferraro William Paterson
AL Sara Norman Eastern Mennonite








Central Region First Team
Pos. Player School
P Donna Wheeler Baldwin Wallace
P Megan Bagli Muhlenberg
C Laura Shroyer Ohio Northern
1B Karen Brown Muhlenberg
2B Mindy Everhart Ohio Northern
3B Cathy Hevener Messiah
SS Susie Miller Mount Union
OF Kris Naegele Muskingum
OF Laura Stickle Mount Union
OF Lisa Klingensmith Allegheny
DP/UT Chris Sheaffer Muskingum



Second Team
Pos. Player School
P Shelly Steiner Capital
P Jennifer Kowalewski Widener
C Kim Hampson Elizabethtown
1B Holly Everhart Wittenberg
2B Julie Deluca Muskingum
3B Lauren Suess Scranton
SS Deb Miller Ohio Northern
OF Jane Perry Muskingum
OF Bonner Lawrence Baldwin Wallace
OF Vicky Jo Preisler Muhlenberg
DP/UT Jen Jacobs Allegheny







Midwest Region First Team
Pos. Player School
P Bridget Kilpatrick Benedictine
P Lisa Walters Hope
C Deb Vashaw Hope
1B Jenny Madden Benedictine
2B Johanna Pscodna Hope
3B Andrea Fulfer Aurora
SS Renee Schmidt Benedictine
OF Jean Tripam Benedictine
OF Lisa Leikness Wisconsin-Platteville
OF Kari Lundberg Wisconsin-LaCrosse
DP/UT Lynn Nagy Wisconsin-Platteville












Second Team
Pos. Player School
P Chris Stainer Wisconsin-River Falls
P Kim Schaubel Aurora
C Linda Conner Benedictine
1B Beth Rueter Wisconsin-Oshkosh
2B Heidi Neustifter Wisconsin-Oshkosh
3B Jane Leigel Wisconsin-Whitewater
SS Carol Christopoherson Aurora
DP/UT Jennifer Thyssen Wisconsin-Eau Claire











West Region First Team
Pos. Player School
P Amy Haeder Buena Vista
P Emily Grimes Central
C Beth Harrison Simpson
1B Jana Smith WM Penn
2B Theresa Chantos Luther
3B Janel Schmidt Augsburg
SS Julie Nelson Central
OF Jenny Semler Central
OF Jill Hanson St. Olaf
OF Sue Gehrke Augsburg
DP/UT Amy Mitchell Luther









Second Team
Pos. Player School
P Heather White Buena Vista
P Tracy Hamann Coe
C Julie Hanson Augsburg
1B Michelle Pederson St. Olaf
2B
Tracy Frasher Simpson
3B Teri Zuniga UCSD
SS Jodi Schropp Coe
OF Rhonda Caves Simpson
OF Kristi Pennington Central
OF Allison Miller Claremont-Mudd-Scripps
DP/UT Laurie Palmer St. Benedict