kadikoy evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyatbagcilar evden eve nakliyat

facebook-button twitter_button youtube_button

k-cancer-banner

JOIN NFCA

MEMBERS BENEFITS/FEES

WEEKLY POLL

Fastpitch TV

NFCC

EyeBlack

Louisville Slugger/NFCA Division II All-Region Teams

 South Region

First Team
P Geralyn Elam Barry
P Lindsay Kight Arkansas-Monticello
P Jackie Moore West Florida
C Joy Long Delta State
C Sarah Maulorico Mississippi University for Women
1B Kim Fujimoto Barry
2B Lacinda Norman Tampa
SS K.D. Smith Barry
3B Melanie Carter Alabama-Huntsville
OF Lindsey Manz Rollins
OF Jodie Scott Arkansas-Monticello
OF Sarah White Barry
UT Ryann Ellingsworth Valdosta State
DP Cassie Kocker Mississippi University for Women

 

Second Team
P Ashley Holmes Mississippi University for Women
P Krystal Poulin Southern Arkansas
P Sarah Reeber Rollins
C Tonya Coffey Valdosta State
C Natalie Manis West Florida
1B (tie) Meredith Coleman Delta State
  (tie) Shannon Sims Alabama-Huntsville
2B Paige Trammell West Florida
SS Kelly Cruz Rollins
3B Jennifer Meeks Delta State
OF Jackie Pavone Florida Southern
OF Tiffanie Toner Rollins
OF Rhonda Watson West Florida
UT Erika Youngblood Lynn
DP Holly Willis Valdosta State

 

South Atlantic Region

First Team
P Katya Eronina Armstrong Atlantic State
P Jennifer Joiner Georgia College and State University
P Cari Chewning North Florida
C Cambria McKay Kennesaw State
C Laurie Neigo Francis Marion
1B Rachel Smith Columbus State
2B Tiffany Wheeler Longwood
SS Diana Baruffa Georgia College and State University
3B Kristin Hughes Georgia College and State University
OF Amy Middleton Kennesaw State
OF Ashley Tomlinson Lander
OF Cathy Jester North Florida
UT Natalie Taylor Francis Marion
DP Stacey Richardson Armstrong Atlantic State

 

Second Team
P Jennifer Potts Longwood
P Katie Wallace Wingate
P Jennifer Casement Limestone
C Kissy Stepanova Armstrong Atlantic State
C Angela Burnette Longwood
1B Amy Davenport Georgia College and State University
2B Jenny Davis Augusta State
SS Heather Garrison Francis Marion
3B Jennifer Sturgeon Francis Marion
OF Latoya Moffitt Columbus State
OF Joni Frei Georgia College and State University
OF Krista Altom South Carolina-Spartanburg
UT Stephanie White Wingate
DP Heather Jones Georgia College and State University

 

North Central Region

First Team
P Lindsey Graham North Dakota State
P Nicole Webb St. Cloud State
P Britni Buford Truman State
C Abby Bourman St. Cloud State
C Megan Beattie Emporia State
1B Brooke Gentzler St. Cloud State
2B Jenny Bakke North Dakota State
SS Elizabeth Economon Truman State
3B Katie Krauth Augustana
OF Jess Christensen North Dakota State
OF Kari Webers Winona State
OF Abby Velta St. Cloud State
UT Megan Faris Augustana
DP Kristin Schmidt Concordia (Minn.)

 

Second Team
P Katie Gregg Washburn
P Christy Deken Missouri-Rolla
P Michelle Simmonds Minnesota-Duluth
C Julie Balufuss Washburn
C Megan Spring Northwest Missouri State
1B Sarah Carlson Winona State
2B Janet Borgmeyer Missouri-Rolla
SS Nicloe Vos Nebraska-Omaha
3B Carlie Peck Minnesota-Duluth
OF Lauren McArthur Nebraska-Omaha
OF Desiree' Price Central Missouri State
OF Sara Braiedy Minnesota-Duluth
UT Alese Wollard Missouri Southern
DP Kristin Nagle Augustana

 

West Region

First Team
P Angela Slaugh Western New Mexico
P Erin Kelly Cal State Bakersfield
P Amy Rosson California-Davis
C Tara Licuanan Cal State Bakersfield
C Megan Turman California-Davis
1B Susan Yale California-Davis
2B Brandi Cope Humboldt State
SS Shelly Broyles Western New Mexico
3B Amy Mettee California-San Diego
OF Natalie Batista San Francisco State
OF Danielle McDavid Sonoma State
OF Andrea Williams Humboldt State
UT Christie Hill Cal State Bakersfield
DP Susan Churchwell California-Davis

 

Second Team
P Leo Sing Chow Hawaii-Hilo
P Emily Weitzel Humboldt State
P Amanda Grant Western Washington
C Traci Schioppo Cal State San Bernardino
C Brianna Hausske Western New Mexico
1B Lynn Kraftschik Cal State Bakersfield
2B Ashley Anderson Chico State
SS Kelly Soskinski Humboldt State
3B Lindsay Moore California-Davis
OF Renee Snyder Cal State Domiguez Hills
OF Jessica Garcia Western New Mexico
OF Megan McPhee Western Washington
UT Brandi Harrison Humboldt State
DP Tiffiny Mondick Western New Mexico