kadikoy evden eve nakliyatpendik evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyatbagcilar evden eve nakliyat

facebook-button twitter_button youtube_button

k-cancer-banner

JOIN NFCA

MEMBERS BENEFITS/FEES

WEEKLY POLL

Fastpitch TV

NFCC

EyeBlack

2007 Louisville Slugger/NFCA High School All-Region Teams List

 2007 Louisville Slugger/NFCA High School All-Region Teams

East  |  North  |  South  |  South Central  |  West
 

East Region First Team
Pos.  Name  School
P Desi Giordano Caldwell High School (NJ)
P Lyndsey PeQueen Toms River East (NJ)
P Chelsea Plimpton Williamsville South High School (NY)
P Jessie Stavola East Hampton High School (NY)
C Kara Morenus Horseheads High School
C Paige Kemezis Immaculate Heart Academy (NJ)
1B Katarina Menendez Hauppauge High School (NY)
2B Brittany Joseph Sussex Technical High School (DE)
3B Dani Kolte Chenango High School (NY)
SS Laura Valentino Smithtown High School West (NY)
SS Brooke Weidman Wayland-Cohocton Central School (NY)
OF Megan Knott Pennsville High School (NJ)
OF Hope Cornell Sussex Technical High School (DE)
OF Rachel Jones Union Endicott High School (NY)
AL Kara Nilan Taconic High School (MA)
AL Erika Sullivan Bay Shore High School (NY)
     
  Second Team (At-Large)
Pos.  Name  School
P Caitlin Ross New Providence High School (NJ)
P Christine Benardi Bridgewater Raynham High School (MA)
P Abby Martin Oswego High School (NY)
P Heather Loughran East Rockaway High School (NY)
P Kristin Graci Franklin High School (MA)
C Julie Pacino Tappan Zee High School (NY)
C Kenzie Maloney Hampton Bays High School (NY)
1B Sara James Wayland-Cohocton Central School (NY)
2B Lisa Compitello Connetquot High School (NY)
2B Alyssa Seeppaguercio Immaculate Heart Academy (NJ)
SS Alyssa Leonard Bay Shore High School (NY)
SS Krista Thorn Hauppauge High School (NY)
SS Nicole Farber Connetquot High School (NY)
SS Catherine Kowalski Half Hollow Hills East High School (NY)
OF Demetria Kermidas Chenango Valley High School (NY)
     
     
North Region First Team
Pos.  Name  School
P Suzie Rzegocki Lemont High School 
P Abbie Shell Greenville High School (OH)
P Jessica Rhoads Northern York High School
P Claire Voris Barrington High School
C Jenna Grim Beecher High School (IL)
C Rachael Shepherd Lakota West High School
1B Erin Falkenberry Pendleton Heights High School (IN)
2B Justine Shilt Greenville High School (OH)
SS Brittini Merchant Wayland Union High School
3B Rebecca Butler Pendleton Heights High School (IN)
OF Jolene Calhoun West Bloomfield High School (MI)
OF Sammie Bloomfield Barrington High School
OF Chelsea Held Pendleton Heights High School (IN)
UT Kara Dill Keystone High School (OH)
AL Alex Lagesse Beecher High School (IL)
AL Alisa Goler Lincoln-Way East High School
     
  Second Team
Pos.  Name  School
P Alison Hartzell Easton Area High School (PA)
P Megan Sheaf Susquehannock High School
P Alyssa Fegely Brandywine High School
P Jennifer Elliott Frankfort High School (MI)
C Nicole Burns Troy High School (MI)
C Kristen Ritter Troy High School (OH)
1B Chelsea Myers Riverton Parke High School
2B Tara LaMilza Regina High School (MI)
SS Laura Canulli Benets Academy (IL)
OF Samantha Budnik Manchester High School (IN)
OF Amanda Paulus Easton Area High School (PA)
OF Jessica Sutton Loogootee Community High School (IN)
UT Jennifer Topor West Bloomfield High School (MI)
AL Kelly Lesko Trenton High School (MI)
AL Kristin Scheitrum Emmaus High School (PA)
AL Christa Gammon Belleville East High School (IL)
     
     
South Region First Team
Pos.  Name  School
P Ashley Brignac John Curtis Christian (LA)
P Ashton Ward Butler High School (NC)
P Caitlyn Delahaba Broad Run High School (VA)
P Kerry Hickey Huntingtown High School (MD)
C Starla Guffey St. Amant High School (LA)
C Lauren Wilson Yorktown High School (VA)
1B Brittany Cannon South Florence High School (SC)
2B Ali Bainbridge Vestavia Hills High School (AL)
3B Jessica Mouse Tampa Chamberlain High School (FL)
SS GiOnna DiSalvatorre Clearwater Countryside High School (FL)
OF Tiffany Shaw Evangel Christian Academy (LA)
OF Ashley Kramer Broad Run High School (VA)
OF Shayla Jackson Pembroke Pines Charter High School (FL)
OF Whitney Larson Vestavia Hills High School (AL)
DP Kandace Boudreaux St. Amant High School (LA)
AL Lindsey Hansen Niceville High School (FL)
AL Erin Marrone Bishop Denis J. O'Connell High School
     
  Second Team
Pos.  Name  School
P Hannah Howell Calvin High School (LA)
P Heather White Trinity Preparatory School (FL)
P Whitney Kiihnl South Panola High School (MS)
P Morgan Peeler Central Cabarrus High School (NC)
C Katie Nutaitis Bishop Denis J. O'Connell High School (VA)
C Lauren Houston St. Thomas More High School (LA)
1B Kaitlyn Warren Osceola High School (FL)
2B Kacie McCloud Tallahassee Lincoln High School (FL)
3B Olivia Alvarez Gulliver Preparatory Schools (FL)
SS Alana Kramer North Side High School (TN)
OF Pinky Hostetter Trinity Preparatory School (FL)
OF Bethany Wells Central Cabarrus High School (NC)
OF Jamie O'Hara Newsome High School (FL)
OF Colleen Carty Bishop Denis J. O'Connell High School (VA)
UT Jamie Voelkel Bob Jones High School (AL)
AL Chasity Covington Calvin High School (LA)
AL Kelly Williams St. Thomas More High School (LA)
     
South Central Region First Team
Pos.  Name  School
P Brittany Barnhill Justin Northwest High School (TX)
P Rhiannon Kliesing Pearland High School (TX)
P Eranne Daugharthy Olathe East High School (KS)
P Misty Flesher Lone Grove High School (OK)
C Kristen Rock Olathe East High School (KS)
C Kelsea Orsak Pearland High School (TX)
1B Ashley Guile Olathe East High School (KS)
2B Emily Albus Brenham High School (TX)
SS Angela Spittler Bryan High School (TX)
3B Sadie Pitzenberger Tomball High School (TX)
OF Nicole Warmke Brenham High School (TX)
OF Alex Survant Bryan High School (TX)
OF Lauren Caldwell Fayetteville High School (AR)
UT Kelli Linke Lincoln Public Schools (NE)
AL Rachel Fox Fort Bend Baptist Academy (TX)
AL Meagan Aull Owensboro Catholic High School (KY)
     
  Second Team
Pos.  Name  School
P Shannon Smith Cinco Ranch High School (TX)
P Carlee Winkelmann Brenham High School (TX)
P Alex Jones Enid High School (OK)
P Amanda Crabtree Kingwood High School (TX)
C Dina Ortiz Monahans High School (TX)
C Kendall Patterson McLouth High School (KS)
1B Sherri Polanco Waxahachie High School (TX)
2B Brittany Griffiths Plano Senior High School (TX)
3B Kristie McConn Bishop Kelley High School (OK)
SS Abby Hughes Olathe North High School
OF Hollie Pinchback Cinco Ranch High School (TX)
OF Mercedes Campbell Reeds Spring High School (MO)
OF Vicki Recek Bryan High School (TX)
AL Katrina Johnson Levelland High School (TX)
AL Kayla Albus Brenham High School (TX)
AL Krysten Long Wichita Falls City View High School (TX)
     
     
West Region First Team
Pos.  Name  School
P Britney Croner Bishop Kelly High School (ID)
P Samantha Skillingstad Shadle Park High School (WA)
P Kenzie Fowler Canyon Del Oro High School
P Jolene Henderson Sheldon High School (CA)
C Jordan Paden Walla Walla High School (WA)
C Jamie Samuel Malibu High School
1B Julie Fernandez Harvard-Westlake High School (CA)
2B Alexa Rivera Sheldon High School (CA)
3B Ashley Maroda Cajon High School (CA)
SS Monica Harrison Pacifica High School
OF Allie Burger Shadle Park High School (WA)
OF Karissa Buchanan Sabino High School (AZ)
OF Andrea Harrison Pacifica High School
DP Megan Schafer Burbank High School
UT Kaely Cuthill Lassen High School (CA)
AL Karisa Medrano St. Pius X High School (NM)
AL Ali Adelman San Diego Jewish Academy (CA)
     
  Second Team
Pos.  Name  School
P Katelyn Fjeld Twin Falls High School (ID)
P Kristin Peraza Burbank High School
P Rebecca Arbino Clovis High School (CA)
P Sami Picken Valley Catholic High School (OR)
C Kalie Kurdy Bishop Kelly High School (ID)
C Amy Stauffer Village Christian High School (CA)
1B Caly Lawson Montgomery High School (CA)
2B Danielle Lynn Shadle Park High School (WA)
3B China Frost Shadle Park High School (WA)
SS Megan Bush Canyon High School (CA)
OF Tiffany Messerschmidt Thousand Oaks High School (CA)
OF Breja'e Washington Cajon High School (CA)
OF Priscilla Curiel Cajon High School (CA)
UT Taylor Schlopy Oaks Christian High School (CA)
AL Bailey Brewer Sedro-Woolley High School (WA)
AL Cheyanna Ohlrich North Bend High School (OR)